Компанія «ОмніФарма Київ» забезпечила 690 лікарів інфекціоністів 11 міст України препаратами «Цинфорт» (цинк) і «Декап» (вітамін Д) для укріплення імунітету лікарів під час тривалої боротьби із COVID-19.

Цинк і Вітамін Д відіграють важливу роль в регуляції і адекватній відповіді імунної системи на вірусну чи бактеріальну інфекцію.

Дефіцит цинку призводить до послаблення клітинного імунітету, що є надважливим для боротьби з вірусами. Тому при дефіциті цього металу, люди більш схильні до гострих респіраторних і інших вірусних захворювань.

Вітамін Д посилює вроджений імунітет та регулює відповідь набутого. Дефіцит вітаміну Д, крім підвищеної сприйнятливості до інфекцій загалом, пов’язаний з аутоімунними порушеннями, коли імунна система спричиняє запалення і руйнацію власних тканин організму.

Розуміючи важливість для імунної системи і розповсюдженість дефіциту цих нутрієнтів, компанія «ОмніФарма Київ» вирішила забезпечити препаратами «Цинфорт» і «Декап» лікарів, які сьогодні безпосередньо зустрічаються з небезпекою.

«Цинфорт» – дієтична добавка для коррекції дефіциту цинку. Основною речовиною Цинфорту є цинку гліцинат, що забезпечує високу біодоступніть цинку.

«Декап» – дієтична добавка для коррекції рівня вітаміну Д. Випускається в дозуваннях 2000 МО або 5000 МО.