Компанія ОМНІФАРМА КИЇВ була активним учасником організації та роботи головних подій цього року для спеціалістів у галузі гастроентерології, які 03-04 жовтня 2019 року відбулись у м. Одеса: XI Український гастроентерологічний тиждень та засідання Президії Української гастроентерологічної асоціації (УГА).

Серед широкого списку доповідей учасників конференції чекали нові дані про клінічну ефективність іноваційного гепатопротектору АГЕПТА, ентеросорбенту БІЛЕ ВУГІЛЛЯ, засобу на основі олії м’яти перцевої КАПСУМЕН.

5 доповідей висвітлювали сучасний погляд на діагностику та лікування захворювань кишечника. Відомі українські експерти звертали увагу на можливості клінічного застосування препарату КАПСУМЕН як першої лінії терапії симптомів синдрому подразненого кишечника (СПК).

На засіданні Президії УГА були затверджені КЛІНІЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ УГА по веденню хворих з СПК.
Ці рекомендації є принципово важливими для розуміння стратегії та тактики допомоги людям з проблемами кишечнику (болем, спазмами, надмірним газоутворенням, порушенням стільця). В щойно прийнятих рекомендаціях з урахуванням результатів зарубіжних досліджень КАПСУМЕН був визначений як препарат першої лінії терапії СПК.

dav