ARAB HEALTH, найбільша на Близькому Сході і 2-а в світі за розміром виставка і конференція, – це значна щорічна подія для країн близькосхідного регіону.  Вже більше 40 років в ній беруть участь офіційні делегації департаментів охорони здоров’я Саудівської Аравії, Оману, Кувейту, Бахрейну, Катару, Ірану, Іраку і багатьох країн світу.

В 2017 році виставка пройшла з 30 січня по 2 лютого і зібрала понад 4000 експонентів з 64 країн, включаючи 35 національних павильонів. Виставку відвідала вражаюча кількість спеціалістів – понад 100 тисяч з 163 країн.

Компанія ОМНІФАРМА КИЇВ цього року вперше представила в регіоні інноваційний сорбент CARBOWHITE (Біле Вугілля) на стенді Arab Health 2017.

За короткий час вдалось провести серію плідних зустрічей з дистрибуторами і експертами, націлених на впровадження у лікарську та аптечну регіональну практику Білого Вугілля як ефективного сорбента, представленого в 13 країнах. В умовах спекотного клімату Біле Вугілля (діоксид кремнію) стає препаратом вибору при гострій діареї, а також виступає як ефективна складова програми детоксикації і корекцї порушень функції печінки і нирок.