Всі препарати компанії ОмніФарма відповідають медичним стандартам безпеки для здоров’я і життя людини, що підтверджується відповідними Висновками санітарно-епідеміологічної експертизи МОЗ України.

Важливим аспектом виробництва є вимоги до стандартизації та контролю якості сировини. Даний підхід дозволяє гарантувати однаковий ефект від прийому засобу незалежно від номера партії і дати його виробництва.

 – Стандартизація – кожна нова поставка сировини для наших продуктів супроводжується сертифікатом від постачальника, в якому він підтверджує вміст активних компонентів і відсутність шкідливих речовин відповідно до вимог до ефективності і безпеки.

 – Контроль якості сировини – крім сертифікату від постачальника, перед запуском у виробництво виконується «вхідний контроль» на відповідність сировини параметрам, зазначеним постачальником.

Наша продукція виробляється на сертифікованих фармацевтичних підприємствах в Україні та Білорусі.

Кожна вироблена партія проходить фінальний контроль на виробництві на відповідність технічним умовам: якість упаковки і маркування, форма і зовнішній вигляд таблеток / капсул і отримує фінальний сертифікат якості.