Для мінімального повноцінного курсу прийому АГЕПТА пацієнту слід дотримуватися місяця застосування, що рекомендовано лікарем. Це значить, що в аптеці треба придбати 3 упаковки по 20 сублінгвальних таблеток.

Враховуючи економічну ситуацію в Україні для, компанія «ОМНІФАРМА КИЇВ» спільно із аптечною мережою «Бажаємо здоров’я» починаючи з серпня 2018 року ініціювали програму «СОЦІАЛЬНИЙ ПАКЕТ АГЕПТА», що дозволяє  пацієнтам, які потребують тривалого прийому гепатопротектору АГЕПТА, економіти на покупці.

В межах цієї програми, розрахованої на найближче півріччя, пацієнту надається спеціальна ціна – 1177 грн. – при купівлі пакета АГЕПТА із 3 упаковок (60 таблеток).

Список аптек, де можна придбати «СОЦІАЛЬНИЙ ПАКЕТ АГЕПТА» за 1177 грн тут.

Крім того, пацієнт може зробити замовлення у будь якій зручній за місцем знаходження аптеці мережі «Бажаємо здоров’я». Довідкова аптечної мережі «БАЖАЄМО ЗДОРОВ’Я» 0800 500 512

Така ж ціна (1177  грн.) встановлена на економ-упаковку АГЕПТА, яка є в нашему інтернет-магазині. При цьому покупець отримує безкоштовну доставку заказу «НОВОЮ ПОШТОЮ».