Компанія «ОмніФарма Київ» взяла участь у 5 щорічній науковій сесії ДУ «Інституту гастроентерології Національної академії медичних наук України», яка пройшла в червні 2017 року м. Дніпро.

У цьому році роботи близько 400 лікарів країни стали учасниками обговорення теми «Нові технології в клінічній та теоретичної гастроентерології», в рамках якого прозвучали більше 10 повідомлень вчених, присвячених питанням захворювань печінки, в тому числі застосування сучасних препаратів для її відновлення.

Сергієнко Олена Іванівна, доктор медичних наук, професор кафедри гастроентерології Харківської медичної академії післядипломної освіти (ХМАПО), представила свою доповідь, присвячену застосуванню інноваційної пероральної форми адеметіоніну – сублінгвальні таблетки АГЕПТА – у пацієнтів з токсичним ураженням печінки.

Професор Є.І. Сергієнко наголосила на важливості ефективної доставки адеметіоніну в плазму крові і нагадала, що при прийомі пероральних лікарських форм з кишковорозчинною оболонкою значна частина діючої речовини засвоюється кишковою мікрофлорою. У разі прийому адеметіоніна такий вплив з боку кишечника знижує біодоступність речовини, тому при використанні таблеток в кишковорозчинній оболонці доводилося постійно підтримувати високі дози прийому адеметіоніна.

Відносно недавно з метою створення пероральних форм, які співставні за ефективністю з ін’єкційними, італійська компанія Truffini & Reggè (Мілан) розробила і запатентувала інноваційну форму доставки адеметіоніна – сублінгвальну.

В Україні сублінгвальна форма адеметіоніну ексклюзивно представлена ​​компанією “ОмніФарма Київ” під торговою маркою АGEPTA (АГЕПТА). Таблетки АГЕПТА, розчиняючись в роті, забезпечують пряме надходження адеметіонінe в кров, обходячи небажаний, руйнуючий адеметіонін вплив мікрофлори кишечника. Такий підхід дозволяє забезпечити високу ефективність лікувальних заходів і забезпечити високий комплаєнс для курсу лікування.

У своїй доповіді професор Є.І. Сергієнко навела дані італійського подвійного перехресного порівняльного дослідження (R. Delle Chiaie, I. Marini, 2010), в якому було доведено, що використання сублінгвальних таблеток забезпечує швидке і більш тривале підвищення концентрації адеметіоніну в плазмі крові у порівнянні із застосуванням таблеток в кишковорозчинній оболонці.

Жвавий інтерес аудиторії до новинки знайшов своє відображення в обговоренні АГЕПТА на стенді компанії “ОмніФарма Київ”.