Печінка – сама велика залоза організму людини, цей орган виконує дивовижну множину різних функцій, без яких неможливо повноцінне функціонування організму та гармонійне самопочуття людини. На жаль, у сучасному світі багато чинників здатні нанести руйнуючий вплив на клітини печінки, перервати фізіологічну роботу цього органу.

Алкоголь, віруси, токсичні речовини, неякісна їжа, лікарські засоби здатні негативно впливати на стан клітин печінки. Під дією руйнуючих факторів печінка втрачає здатність повноцінно виконувати свої функції, усувати токсини з організму, і, якщо токсини залишаються, вони можуть накопичуватися в крові і мозку, погіршувати самопочуття. Є речовина, яка в нормі синтезується в тканинах людини і допомагає печінці нормально функціонувати та бути здорової, це адеметіонін. Адеметіонін покращує здатність печінки до самовідновлення, допомагає клітинам протистояти шкідливим факторам довкілля. Але під впливом різних несприятливих чинників синтез адеметіоніну в організмі може порушуватися, у зв’язку з чим виникає потреба у додатковому прийомі цієї речовини.

Для оптимального введення адеметіонину в кров та зручності прийому компанія ОмніФарма Киев з січня 2017 року почала представляти в Україні з Італії, батьківщині адеметіоніну, нову, інноваційну форму – сублінгвальні (що розчиняються під язиком) таблетки адеметіоніну з торговою назвою АГЕПТА.

АГЕПТА можна купити в аптеках Вашого міста. Компанія ОмніФарма пропонує спеціальну соціальну ціну при придбанні АГЕПТА на місячний курс прийому 60 таблеток, при цьому можна заощадити до 600 гривен (в залежності від ціни на АГЕПТА №20 в аптеках). Цю упаковку можна придбати прямо зараз замовивши на нашому сайті.

Дізнатися більше про препарат АГЕПТА.